Ukrayna;eğitim standardı ile ilgili yapılan çeşitli araştırmaların hepsinde, dünyada hem yerel hem de uluslararası önemli dillerde en iyi eğitim veren ülkeler arasında olmasından dolayı öğrenciler tarafından yurt dışı eğitim için en çok tercih edilen ülkelerden biri olmaya devam ediyor.

Dünyanın en önemli eğitim kurumlarına ev sahipliği yapan Ukrayna mezuniyet sonrası iş imkanları yaratma konusunda da önemli bir yere sahip ve 2019’da öğrencilerin gitmek istediği ülkelerin başında gelmeye devam edecek.

Öğrencinin kendine uygun bölümleri ile geniş tercih olanağına sahip okullarda, ders seçimlerini yaparak eğitim hayatlarını severek okumalarını sağlıyor.
Üniversite eğitimlerin de öğretim görevlileri ilgili bölümlerin sektörlerinden geliyor ve iş hayatında kullanılabilecek pratik eğitimler ağırlıklı dersler veriliyor.

Öğrenciler bir yandan okurken, diğer yandan staj da yaparak iş hayatına uyum süreci kısalarak çoğu öğrenci okulu bitiminde staj yaptığı yerde işe başlıyor.

UE EDUCATION YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK

olarak, Eğitim Danışmanlığının çok hassas bir konu olduğu bilinciyle şirketimizin de bulunduğu Ukrayna odaklı eğitim kurumları ile ilişki geliştirmeye ve temsilcilik almaya özel bir önem sağlıyoruz.

Kurucumuz Emrah Yüksek  Ankara ve Harkov ofislerimizde temsilciliğini yaptığımız okullarla öğrenciler arasında köprü kurarak öğrencinin isteğine göre en doğru okulu bulmakta öncülük etmeye tüm güvenirliği ile devam ediyor.