Sınava girmeden lise diplomanızı elinize alarak Ukrayna Üniversiteleri Mimarlık başvurularını gerçekleştirmeniz durumunda son derece başarılı olabileceğiniz bir bölüm olan mimarlık da ilerleme kaydede bileceğinizden emin olabilirsiniz.

Ukrayna Üniversiteleri mimarlık bölümünde eğitim dili nedir? Harç miktarı ne kadardır?Fiziki yapılar üzerinde tasarım yapma ve binaları yeni baştan oluşturma sanatı olarak da adlandırılan mimarlık için Ukrayna tercihinizde  UE Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı birim
elemanları ile hareket edebilirsiniz. Eğitim dili, harç ödenekleri, lisans eğitim dersleri, kaç yıl eğitim alacağınız, Ukrayna’da üniversiteye bağlı yurttan faydalanıp faydalanamayacağımız gibi gerçekler sizlere UE Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı  elemanları aracılığı ile ulaştırılsa bilecektir. Bize Ulaşın

Ukrayna Üniversiteleri mimarlık

eğitim dili Rusça ve İngilizcedir Pek çok Avrupa ülkesinde konuşulan bu dilde eğitim almanız sizler için olabildiğince olumlu puan almanızı sağlayacaktır. Harç miktarı olarak Rusça 2050 dolar, ilginizce 2600 dolar.

Estetik yaratıcılık anlayışı ile binalarda kimsenin göremediklerini görme ya da görülemeyenleri oluşturabilme sanatını kendinizde görebiliyorsanız hiç durmayın mimarlık sizin adınız olmaya aday bir bölüm. Dileyenin kendini yapıların dış çevresi üzerinde geliştirebileceği mimarlık dalı farklı binaların ortaya çıkışı ile içinizdeki cevheri ortaya koyabilmemize olanak tanıyacaktır.

İş başvurusu yapacağınız kurumlarda bu üniversite mezunu olarak artı sayılabilecek bir CV puanına sahip olabileceksiniz. Mezuniyetini ile sahip olacağınız mavi diplomanız farklı Avrupa ülkelerinde mesleğinizi icra edebilme olanağı da tanıyacaktır sizlere.

Ukrayna da Mimarlık

bölümü ortam olarak sizlerin tecrübelerinizi arttırırken modern yöntemleri ve binaları farklı açılardan görebilme yeteneğinizi geliştirebilecek teknikleri size verebilecek kapasitededir. İleride kendinizi üst düzey bir birimde görebilir ya da en iyi iç mimar, peyzaj mimarı gibi lakaplar ile istediğiniz alanda Avrupa’da söz sahibi olabilirsiniz .UE Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı birimindeki danışmanınıza tüm yetkileri vererek kendinizi her yerde iyi bir mimar olarak kanıtlamaya hazır mısınız?